Jdi na obsah Jdi na menu

Vstup se žákům Jokeritu povedl na výborou

10. 9. 2006

Tuto neděly sehráli mladší a starší žáci utkání s Třebovou a zvádly je na jedničku!

St.žáci vyhrály první zápas 3:0 ale první gooool vsítily až v druhé časti když Hudec skvěle zakončil.Ale výsledek vůbec nevíplívá ze zápasu,protože Chrudimští celý zápas(až na závěr)mlely trebovou ale vůbec to tam nepadalo.Po Hudcoj přidal eště dva goly Slavík ale víc už se střelců do střelecké listiny nezapsalo.Petr Novelinka byl jistý i když na něj nešlo moc střel ale ani jeden míček neprošel za jeho záda.Přesilovek a oslabení bylo na obu stranách dost.

2. zápas skončil už jen 1:0 pro domácí.Tento zápas byl už vyrovnanější a Peta v brane měl i víc práce.Jediný gol zápasu vsítil Slavík.Zase přesilovek a oslabení bylo na obu stranách dost,ale Bureš z Jokeritu skoro na konci dostal zbytečně šestku za nesportovní chování když byl podražen a řekl .....

Ml.žáci vyhrály první zápas 8:0 a druhý zápas 7:0

Pro Ml.žáky to byl velice úspěšný start do nové sezony.První třetinu jsme Českou Třebovou nepustili ze třetiny a tak to šlo skoro celé oba zápasy.Náš golman Daniel Regent vychital dvě nuly a tím si nadelil dárek ke svým narozeninám.Celý tým bojoval

vždy až do konce takze třebová neměla šanci. Skvěle hrály i naši dva nejmenší hráči