Jdi na obsah Jdi na menu

ST.žáci získali proti Třebové poze 4.body.

6. 10. 2007

HBC Jokerit Chrudim - TJ Lokomotiva Česká Třebová 1:2 ss (0:0,1:1,0:0)

V tomto zápase měli Chrudimští převahu ale nedařilo se jim vstřelit gol.Tak v druhé třetině se první radovaly hosté,když Švec našel káasně svou nahrávkou spoluhráče,který střelou z první vstřelil první gol.Ale netrvalo dlouho a Kasal střelou od modré čary překonal golmana Třebové.Jokerit nastřelil několik tyček,ale žádný gol z toho nebyl.Asi 3.minuty před koncem 3.třetiny měl velikou šanci Kasal,který přestřelil branku bekendem,když mu golman ležel.V zakladní době žadný už žádný gol nepadl a tak přišli samostatné nájezdy.Z Chrudimě jeli:Beran,Novelinka,Myška,Kasal,Gabriel.V druhé řadě nájezdů se trefil První hrác Třebové a v další překonal Regenta další hráč Třebové.Vše pak bylo na Kasalovi,který jel za stavu 2:0 ale nedal a tak Gabriel už ani nejel a Jokerit prohrál na nájezdy 2:0 a celkově 2:1 ss.

Goly:Kasal

Sestava:Regent-Kasal,Novelinka,Dejnožka,Soukup-Gabriel,Beran,Vaško,Čermák,Myška,Kadaník,Bohm J.,Švarc,Soukenka

HBC Jokerit Chrudim - TJ Lokomotiva Česká Třebová 6:2   (5:1,0:1,1:0)

V tomto zápase se ujal Jokerit vedení už v 19 vteříně,když Beran skoroval.Ale Třebová dokázala vyrovnat.Ale další gol přidal Dejnožka a pak Kasal.Pak eště Vaško a Gabriel.Třebová snížila na 5:2,ale to bylo odnich vše.Pak eště Jokerit přidal další gool a vyhrál 6:2.

Co se obou zápasu tíče tak byli bez mnoha faulů jako jsme tomu zviklí v mynulých zápasech s Třebovou.