Jdi na obsah Jdi na menu
 


Šestnácku čeká jednodenní kemp v Mostě

29. 1. 2008

Milan Jelen - trenér reprezentace U16 (foto: archiv ČMSHb)

Reprezentace U16 - Realizační tým reprezentace U16 má tuto sobotu na programu jednodenní kemp v Mostě. "Na základě doporučení ze strany zástupců klubů příslušné věkové kategorie, která jsme obdrželi v závěru roku 2007, prověříme zbývající nominované hráče na jednodenním tréninkovém campu v areálu netradičních sportů v Mostě. Na základě tohoto a předchozího campu společně s asistentem Martinem Komárkem vyhodnotíme jednotlivé hráče a vytvoříme na základě obou campů širší reprezentační výběr, který se zúčastní tradičního turnaje Pražský Míček," řekl pro hokebal.cz trenér Milan Jelen

 

Seznam hráčů nominovaných na jednodenní kemp U16 v Mostě 2.2.2008

Brankáři:
Pokuta Marek ( HBC Pento Most ), Novelinka Petr ( HBC Jokerit Chrudim ), Živný Michal ( SK Jungle Fever ), Hájek Filip, Schneider David ( oba TJ HBC KEB Kladno ), Fiala Martin ( SK Ďáblové Praha ), Růžička Michal ( SK HBC Krupka ), Palok Jan ( SK Bohemia Ďáblice )

Obránci:
Hemerka Tomáš ( 1.HBC Svitavy ), Trojek Tomáš ( HBC Jokerit Chrudim ), Václav Martin ( HBC Intevo Karviná ), Rezek Radim ( SK Jungle Fever ), Uhlíř Vojtěch ( SK OEZ Testa Letohrad ), Petrášek Tomáš ( HC Sharks Č.K. ), Barva Jan ( DDM Alfa Pardubice ), Bémer Marek ( SK Spectrum Praga ), Krištůfek Ladislav ( SK Ďáblové Praha ), Procházka Petr ( SK Jihlava ), Loveček Jan ( HBC Vsetín )

Útočníci:
Boháček Jan, Hejtmánek Josef, Ticháček Břetislav ( všichni 1.HBC Svitavy ), Gabriel Jan, König Jan ( oba HBC Jokerit Chrudim ), Liboska Karel, Novák Lukáš ( oba HBK Intevo Karviná ), Anis Ondřej ( SK Jungle Fever ), Halbrštát David, Protzner Jaroslav ( oba SK OEZ Testa Letohrad ), Masák Jiří ( HBC Nové Strašecí ), Kučera Kryštof, Kučera Filip, Kitzler Lubor ( všichni HC Sharks Č.K. ), Drozd Matěj ( HBC Tygři M.B. ), Chovanec Martin ( SK Sudoměřice ), Mikan Roman ( SK Holcim Prachovice ), Ventura Tomáš ( DDM Alfa Pardubice ), Adam Tomáš, Dlugoš Milan ( oba SK Pedagog Č.B. ), Barnt Rudolf, Čejka Patrik ( oba Elba Club Ústí nad Labem ), Čermák Daniel ( TJ HBC KEB Kladno ), Adam Petr ( SK Spectrum Praga ), Pavlíček Josef ( SK Ďáblové Praha ), Bašarin Jiří, Křempek Vojtěch, Palcer Vojtěch ( všichni SHC Opava ), Podstavec Libor ( SK HBC Krupka ), Havlík Jan ( TJ Malenovice ), Černoch Daniel, Špatenka Radek ( oba HBC Lions Stříbro ), Bittner Ladislav ( TJ Sokol Náchod ), Kašpar Jan, Krejčík Josef, Pataki Patrik, Vlachynský Petr ( všichni HBC Autosklo H.A.K. HK ), Jugas Dušan, Škabraha Josef ( oba HBC Vsetín ), Tobiáš Vojtěch ( SK Kometa Polička )

                                                                                          zdroj hokejbal.cz 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář