Jdi na obsah Jdi na menu
 


První kemp výběru U15 Pardubického kraje se uskuteční v České Třebové

15. 2. 2008

 

Ilustrační foto (foto: archiv RSHb) Jednodenním kempem, který se uskuteční 24.2.2008 v České Třebové, zahajuje svou přípravu výběr U15 Pardubického kraje na červnový turnaj O pohár hejtmana jihočeského kraje v Písku. Realizační tým pozval na první kemp 32 hráčů a 6 brankařů. Seznam nominovaných vzešel z doporučení oddílových trenérů a funkcionářů, kterým musíme poděkovat za příkladnou spolupráci v počáteční fázi formování výběru.

Programem kempu jsou 2 tréninkové jednotky sloužící k prověření hokejbalových schopností a dovedností všech pozvaných hráčů. „Na první kemp jsme pozvali především hráče ročníku narození 1993, zaměříme se na dokonalé zmapování HČJ hráčů a jejich taktické a herní vyspělosti. Příležitost mladším hráčům poskytneme na dalším kempu, který proběhne 4.5.2008“, doplňuje informace k činnosti výběru jeden z trenérů Martin Komárek.

Turnaj krajských výběrů U15 je naplánován na 14.-15.6.2008 s místem konání v hokejové hale IHC Písek, předpokládá se účast 8 krajských výběrů. Více o ambicích a cílech výběru Pardubického kraje prozrazuje vedoucí týmu Josef Kozel: „Účast ve výběru kraje by měla být další motivací pro hokejbalový rozvoj každého mladého hráče v každém klubu. Přeci jen do reprezentace ČR se dostane jen velmi úzká skupinka hráčů z celé republiky. Rádi bychom, aby náš výběr dobře reprezentoval Pardubický kraj na Poháru hejtmana JČ kraje, ale zároveň získal na prestiži do budoucích let. Podobné výběry by měly být srovnáním mezi kluby v rámci kraje a cílem hráčů této věkové kategorie do budoucna.“.

Plánované akce výběru U15 Pardubického kraje:

24.2.2008 jednodenní kemp Česká Třebová
4.5.2008 jednodenní kemp – místo bude v předstihu upřesněno
31.5.2008 účast na turnaji mladšího dorostu v ČT ( doposud v jednání )

Brankáři:
Bečka Petr ( SK OEZ Testa Letohrad ), Buben Aleš ( SK Kometa Polička ), Čep Tomáš ( SK Holcim Prachovice ), Jablečník František ( Ježci Heřmanův Městec ), Mroviec Jan ( TJ Paramo Svítkov Stars Pce ), Šatara Michal ( DDM Alfa Pardubice )

Náhradník kempu: Daniel Regent ( HBC Jokerit Chrudim )

Obránci:
Bohm Radek, Novelinka Lukáš ( oba HBC Jokerit Chrudim ), Cajzl Daniel, Hemerka Tomáš ( oba SK Kometa Polička ), Grund Matěj, Uhlíř Vojtěch ( oba SK OEZ Testa Letohrad ), Horníček Dominik ( Ježci Heřmanův Městec ), Nevřala Karel ( DDM Alfa Pardubice ), Reichel Michal ( 1.HBC Svitavy ), Tolg Vlastimil ( TJ Lokomotiva Česká Třebová )

Náhradník kempu: Tvrdík Pavel ( TJ Paramo Svítkov Stars Pce )

Útočníci:
Boháček Jan, Tocháček Břetislav ( oba 1.HBC Svitavy ), Dalecký Michal, Jílek Jan, Švec Štěpán ( oba TJ Lokomotiva Česká Třebová ), Dvořák Marcel, Hejtmánek Josef, Tobiáš Jiří ( všichni SK Kometa Polička ), Halbrštát David, Chmelan Kryštof, Protzner Jaroslav ( všichni SK OEZ Testa Letohrad ), Kadaník Ondřej, Mejtský Martin, Moravec Luboš, Rychtár Tomáš ( všichni HC Jestřábi Přelouč ), Knický Lukáš, Teplý Marcel ( oba Ježci Heřmanův Městec ), Kasal Jiří, Krejčí Roman, Vacek Martin ( všichni DDM Alfa Pardubice ) , Mikan Roman ( SK Holcim Prachovice ), Mudroch Pavel ( HBC Jokerit Chrudim )

Náhradník kempu: Chlubna Martin ( SK Holcim Prachovice )

Realizační tým stále přijímá nová doporučení hráčů pro celek Pardubického kraje, která lze zaslat na e-mail badzik@hokejbal-vc.cz.

                                                                                                           zdroj hokejbal-vychod.cz

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář