26. 3. 2007

Šlágr kola!!!

V tomto zápase šlo o první místo ve st.žácích.

HBC Jokerit Chrudim 3:2 DDM Alfa Pardubice na samostatné nájezdy

První gol střelil v oslabení kapitán Tomáš Trojek když střílel mezi modrou a červenou čarou.Alfa dokázala srovnat když golman Novelinka měl zakrytý výhled.Druhý gol Jokeritu dal Slavík který tečoval střelu Trojka.Pardubicím se dokázalo srovnat na 2:2 a Jokerit ubránil oslabení 5 na 3 minutu před koncem.Šli na řadu nájezdy který jediný proměnil Radek Bohm ,když nedal golmanovi žádnou šanci.Náš golman chytil všechny nájezdy a tak vyhrál domácí celek 3:2 na nájezdy.

HBC Jokerit Chrudim 8:2 DDM Alfa Pardubice

V tomto zápase se dostal první do vedení hostující mužstvo,když golman Novelinka pustil lacinej gol.Ale Konig dokázal srovnat na 1:1.Pak vsítili gol hosté.Ale Slavík dokázal dvakrát skorovat ve vlastním oslabení.Jokerit začal dávat goly začal Konig a pak se to vezlo.Po 6 gole šel holman Kulhavý střídat a přišel nahradní.Ale ten se ani dlouho neohřál a dostal na konci 3.třetini 2 goly od Gabriela a Blažka.K výkonu taky přispěl golman Novelinka svými zásahy.