Jdi na obsah Jdi na menu

Chrudimští žáci nenechali Letohradu ani jeden bod

1. 10. 2006

ST.žáci:

1.zápas:Jokerit se povedl zacatek utkani hned v prvním stridani daly branku.Při výsledku 3:0 dal Letohrad gol,ale eště v 1.třetině ještě dali Chrudimáci gooooooooool!!V další třetině dal Letohrad gol na 4:2 ale v poslední minutě dala Chrudim eště 2 goly a bylo to 6:2.Ve třetí části už jen Letohrad snížil na 6:3 a to bylo z brankovych momentu vše

Goly:Konig(3),Slavík,Blažek(1)-presne by to melo byt doplne snad do ctvrtka(mozna je tohle presne ale nejsem si 100% jist)

2.zápas:V tomto zápase střelil první gol Letohrad.Ale Konig dokázal srovnat a hrálo se zase od nuly.Pak se Letohrad dostal do velkého tlaku,ale brankář Petr Novelinka dokázal s pomocí svých spoluhráčů ubránit tento asi 3 minutovy tlak.Pak Chrudimští dokázaly dát gol(Konig) a dostat se do vedení k tomuto golu bych moch dodat ,,nedáš dostaneš".V posledních minutách si Letohrad vytvořil zase tlak a skusil i hru bez brankáře ale gol nedaly.Takže koneční stav 2:1.

Goly:Konig(2)

nejlepší hráči Chrudimě v druhém zápase:

útočník:Jan Konig-vstítil jedine goly Jokeritu v tomto zápase a pomohl i obraně

obránce: -------

brankář:Petr Novelinka sice jiný nechytal ale musím pochválit jeho zákroky a dokázal podržet tym při tlaku Letohradu