Jdi na obsah Jdi na menu

Chrudim si odvezla ze Svitav pouze jeden bod

30. 9. 2009

ObrazekNa další zápas vyjel Jokerit na půdu Svitav,které se staly po prvním kole lídrem tabulky.Oba dva zápasy byli vyrovnané,ale Chrudim si dovezla pouhý bod za prohru v nájezdech.A to v prvním zápase vedla o dvě branky,jenže častá vyloučení připravili Chrudim o zisk více bodů.V dalším kole,které se hraje v sobotu narazí Jokerit na Hradec  Králové.

1.HBC Svitavy – HBC Jokerit Chrudim 4:3(0:2,2:0,2:1)

Chrudim nezačala zápas vůbec špatně a hned si vytvářela šance.A hned v prvním střídaní se trefil Mudroch,když překonal ležícího Bubna.Za nedlouho padl další gol a opět do domácí branky,Bubna nyní překonal Linhart po asistenci Koniga a Bohma. Chrudim si vytvářela šance i nadále,ale goly nepřišli.A tak přišli na řadu i Svitavy a vytvářeli tlak na Novelinku,který ovšem za svá záda míček nepropustil.A tak skončila první třetina 2:0 pro hosty.Vstup do druhé třetiny se Jokeritu vůbec nepovedl a hned po 28 vteřinách překonal Novelinku Dvořák v přesilovce.Nyní se staly Svitavy aktivnějším týmem,ale Chrudim držel Novelinka.Další přesný zásah přišel v čase 6:55 druhé třetiny,když využil přesilovku Boháček.Do třetiny již gol nepadl,a tak třetina skončila poměrem 2:0 pro domácí a celkově to bylo 2:2.Třetí třetinu začala lépe Chrudim,když již po 102 sekundách se trefil Bohm.Jenže za necelé dvě minuty bylo srovnáne,protože se trefil Hejtmánek,i když s velkou dávkou štěstí.Za minutu a dvacet jedna sekund již vedli domácí opět o gol,podruhé v zápase se trefil Boháček.Chrudim si vyvinula nějaké šance,ale gol se jí již dát nepodařilo,a tak si výhru 4:3 připsali domácí.

Branky: 12:28 Dvořák (Boháček,Macenauer), 18:55 Boháček (Navrátil), 27:38 Hejtmánek (Boháček), Boháček (Macenauer)- 1:14 Mudroch, 2:54 Linhart (Konig,Bohm), 25:42 Bohm(Konig)
Střely: 25:19, vyloučení: 9:11, využití: 2:0, oslabení: 0:0

1.HBC Svitavy – HBC Jokerit Chrudim 3:2ss (0:0,1:0,1:2)

Tento zápas začala Chrudim velmi dobře,jenže nepodařilo se jí vstřelit gol.Svitavy nebyli tolik aktivní také díky dobré hře Jokeritu.Ovšem první třetina skončila bez branky.V druhé třetiny již padl gol,ale do branky Jokeritu,když Novelinku propálil Slabý po nahrávce Macenauvera.Chrudim v druhé třetině nebyla již tolik aktivní a spíše byli u míčku domácí hráči.Ale žádný gol nepadl, a tak svítilo na tabuli skore 1:0 pro domácí.Za zmínku také stojí trest ve hře,který dostal domácí Hejtmánek za bodnotí holí do Gabriela .Krátce po začátku třetiny se trefil Bureš po vyhraném buly.Jenže hned za 14 vteřin opět domácí vedli zásluhou Macenauera.Chrudimi se podařilo ještě vyrovnat zásluhou Janečka.Už ani jeden tým nepřidal další gol,a tak museli přijít na řadu trestná střílení.ty se hráčům Chrudimě nevyvedli,protože pouze Bohm dokázal trefit branku a to břevno.Za domácí se trefil Dvořák,a tak Svitavy si připsali vítězství 3:2 na nájezdy.

Branky: 15:01 Slabý (Macenauer), 25:48 Macenauer, rozh. N. Dvořák – 25:34 Bureš (Konig), 29:52 Janeček (Linhart)
Střely:20:18, vyloučení: 7:10, využití: 1:1, oslabení: 0:0

Sestava Jokeritu:Novelinka P.-Bureš,Trojek, Janeček ,Kasal-Gabriel,Holub,Linhart,Bohm,Konig,Šmíd,Mudroch,Novelinka L.